| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Naše dítě asi nebude Twiggy

ano přidala bych se k tomu vyjadřování se k tělesným proporcím a různým průpovídkám a výhledům do budoucna! nikdy nezapomenu na tátova "buřtíka" či mámina "slona do porcelánu" (a jistě najdeme spousta přirovnání a hodnocení dětí i co se týče jiných směrů,a naprosto zbytečných..ůplně jsem si zakázala slovní spojení TY JSI! pokud něco hodnotím pak činnost dítěte , ne dítě) jistě to nebyl jediný spouštěcí bod u mých dietářských problémů,ale dost dobře se pamatuji že jsem se za buřtíka považovala a když kouknu na svá dětská foto,vůbec. normální holka,trochu atletičtější postavy no prostě ne úplně ta twigi tedy dívka z dachau jak by si asi přál můj táta.
počítání kalorií bych se asi vyhýbala spíše bych měla povědomí o typech jídla jako že sýr je vydatný a chroupat okurku můžu kilo (přeháním) ,ale je to narážka na jedno období v mém životě, kdy jsem byla absolutně mimo, pokud jsem si nemohla přesně spočítat kalorie. respektive vy je počítejte ale holku spíše naučte stylu stravování a ještě začněte se tak stravovat všichni.
naštěstí má dcerka bude konstitučně po manželovi (klučík je si spíš po mně,ale holka byla jako kojenec taky pěkný žroutík) poslední dobou je to s jídlem spíše obráceně než u autorky,moc toho nepojí má zkrátka jiné důležitější starosti. ale řekla jsem si že z toho nebudu dělat žádnou vědu. hlady neumírá. rozhodně do jídla nenutím. bohužel vídám i případy kdy dítka jsou rodiči cpány že nejedí a přitom když na ně kouknu nijak netrpí vývojově jen prostě jim stačí k obědu jedem ten knedlik a ne dva jak by si myslela maminka/ tatínek
já bych zkrátka se nesnažila z jídla dělat vědu ať už je ho moc nebo málo (samo nemyslím tím extrémně moc nebo málo)
jo ještě jsem chtěla napsat poznámku zda také nemůže jít o vyhranění se vůči sestře. děti se snaží v něčem vyniknout. když bráchovi babička chválila kolik snědl ovocných knedlíků chtěla jsem jich také tolik spořádat....atp..no jsou to jen takové mé (možná neobjektivní) poznámky

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.