| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Manželka a matka v jedné osobě?

Krásný mužský postoj. Všechny se tu shodujeme, že po čase je vztah jiný. Ale pokud navzájem pochopíme potřeby toho druhého, tak se s tím dá něco dělat. Chápu svého manžela, když nemá na sex chut. Ale na druhou stranu on ví, že já potřebuju jeho blízkost. Výsledkem jsou krásné chvíle, kdy si povídáme smějeme se, lechtáme, hladíme,...Někdy tak usneme, někdy se milujeme. Někdy je to romantika, někdy drsný sex, někdy se nechá uspokojovat jen jeden( a rozhodně se nepočítá kdo víckrát:-). Hodně u toho mluvíme, vymýšlíme příběhy, představujeme si, někdy padají hrubší slova... Ano, nejsem rozechvělá jako před 14 lety, ale už si nemusím na nic hrát. Moje špeky zná za tu dobu důkladně a kdyby mu vadily, tak se mnou není.
Roberte, psal jsi, že je tvoje žena submisivní. Jseš si jistý, že to je opravdu tak? Je to submisivita nebo lhostejnost? Submisivita je věc, se kterou se dá zajímavě experimentovat. Zmínils, že ti budeme (jako ženy) předhazovat, že chlapi jsou úchylní. Já zastávám názor, že každý máme někde v sobě apoň malou úchylku. Možná stojí za to ji vydolovat a okořenit vztah:-)

Jak už jsem psala do jiných diskusí. Je to vše o komunikaci, toleranci, umění vcítit se, naslouchat a maličko se nad sebou zamyslet. A to platí u ženy i muže:-) Třeba právě to, že jsi sem napsal a tvá žena si to možná přečte, ti pomůže začít bavit se otevřeně se svou ženou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.