| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Popálení na duši

Už jen to, co cítíš, dokazuje, že jsi úžasná a milující máma. Jak už tady v odpověděch bylo milionkrát řečeno - neobviňuj se!!! Ale vždy si z toho něco vezmi, naprosto souhlasím s Tvým zhodnocením, že budeš více naslouchat nějakému vnitřnímu hlasu či intuici - třeba Ti právě tohle zjištění pomůže zabránit nějaké mnohem horší situaci.

A abych přispěla se svou troškou do mlýna - Ema v parku, kde jsem byla těsně u ní - najednou drapla po kuličce tisu červeného a strčila ji do pusy.Já to viděla celé od začátku, ale nestačila jsem nic udělat. Doteď nevím, jestli jí spolkla, nebo někam odletěla, ale následoval kolotoč: nutila jsem ji zvracet (prst do krku) - brečela tak, až se mě kolemjdoucí paní začala ptát, co to s tím dítětem dělám. Pak jsme volali záchranku, která přijela z 15(!!!) minut a chlapíci uvnitř se nejdřív 5 minut dohadovali, jak tam bude Ema sedět, protože nemají autosedačku, a dalších 8 minut konzultovali, kam mají vlastně jet. Pak to ještě nemohli najít a s klidem se mi omlouvali, že tudy normálně nejezdí. Po celou dobu Emička ve strachu brečela, byla úplně hotová, co se to děje. V nemocnici už jsme byly připravené na výplach a zaplaťpánbůh se nakonec zjistilo, že by Ema musela rozkousnout pecku, co je uvnitř tisové bobulky (to jsem viděla, že skutečně neměla čas, navíc ta pecka je tvrdá jako třešŇOVÁ). Nicméně jsem poté zjistila na netu, že tis je prudce jedovatým, dřevo, jehličky a pecky a uvědomila jsem si, že ho celou dobu máme na zahradě!!! Takže celou tuhle šílenou epizodu beru tak, že jsem si tohle měla uvědomit a tis je skácený.

A druhá historka, která už ze mě ale dělá idiota non plus ultra: Emu jsem PRAŠTILA HOLÍ NA MINIGOLF!!! Hráli jsme s dědou a babičkou a já vždy Emu zabavovala s míčky na jiných drahách. A chtěla jsem jí ukázat, jak míček projede dírou...naštěstí to vyžadovalo jen lehký rozmach, zabolelo to, ale nic se jí nestalo, ale chápete to???!!! Vzít své dítě golfovou holí po hlavě???

No co, já jsem své mámě vypadla jako malá po hlavě z kočárku...:-)

Přeji Ti pohodový zbytek těhotenství, zdravé miminko, vlastně OBĚ děti zdravé a žádné výčitky!!! :-)


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.