| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Svoji dceru jsem nikdy nespatřila

Ahoj Gábinko
já si myslím že to aspoň trošku zmírní!Vím naprosto jak se cítíš,je to už přes měsíc a já se pořád cítím mizerně ,ale i přesto se už nemůžu dočkat toho dne až to budem zase zkoušet! Protože podle mě to nebude nikdy dobrý,přece jenom jsme ty Naše andílky nosily pod srdíčkem, a navždy zůstanou našimy dětmi,žádné jiné miminko je nikdy nemůže nahradit,ale budou jiné miminka který nám ten smutek aspoň trošku zmírní,budem se konečně aspoň trošku smát a pečovat o ně,ale hlavně budem si jich víc vážit,protože porodit miminko není jasná věc,proto bychom si toho měli více vážit protože mít miminko je opravdu dar! Moc se těším až budu mít jednou zdravé miminko,vím že mojí Natálku už mi nikdo nenahradí vždycky bude ta první jediná,ale vím že mi její dušička pomůže všechno překonat a pošle mi zdravý miminko! Moc se na to těším a ty by jsi měla taky,uvolni se ono to určitě brzo přijde myslím si že je to opravdu všechno o tom jak se cítíš,jestli už si připravená mít další miminko!Moc ti držím palce,když budeš někdy chtít si popovídat určitě napiš budu moc ráda moje email adresa je: nikol.petrova@seznam.cz
Měj se krásně a taky napiš jak to dopadlo ju tak pa Nikol

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.