| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku V čekárně

Přesně tak, Silvie. Ke gynekoložce, která měla téměř hysterický záchvat z toho, že dcera nechce během mého vyšetření sedět na židli ale chce stát vedle té židle, se po porodu vracet nebudu. Chápu, že není nejrozumnější brát zrovna na gyn. vyšetření dítko s sebou, ale za celé těhotenství je těch návštěv doktorů tolik, že když se tomu nemůžu vyhnout jen jednou, považuju to za štěstí. Navíc když hned mezi dveřmi dostanu já vynadáno, že dítě do její ordinace nepatří (dříve dělala i dětskou gynekologii, chodila jsem k ní jako malá), a hned nato vyčte dceři, že ji dost nahlas nepozdravila, nemůže se divit, že dvou a půl leté dítě nebude chtít spolupracovat. Bylo to po dvouhodinovém čekání v čekárně a před námi tam měla nějakou farmaceutickou návštěvu, po které zbyly na stole dva hrnky od kafe a hromada letáčků. Sobě jsem to odůvodnila tak, že se paní doktorka asi špatně vyspala, a dceru už jsem s sebou naštěstí nikdy brát nemusela.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.