| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku V čekárně

Já u svého zubaře, když jsem objednaná na půl desátou, tak prostě v půl desátý vcházím do ordinace. Není tam nikdo jiný kromě mě a pak se míjím s dalším pacientem a nebo odcházím a další pacient tam ještě není. To spíš mě jednou málem kleplo, když jsem šla se svým synkem k zubaři (také chodí k mému zubaři) na preventivní prohlídku. Oba máme stejnou pojišťovnu. Byli jsme objednaní na konec měsíce, vedro-snad 35°C, v autobuse 45°C, sotva jsem se s kočárem doplazila, dala jsem za nás kartičky pojištěnců a sestra šla hledat do kartotéky. Pak se k ní přidala druhá a začaly si něco šuškat. Pak se mě zeptaly, jestli jdeme "jenom" na preventivku. Já říkám, že jo a ony, že je problém, že u této pojišťovny už přečerpali peníze, co jim dává a že jim víc nezaplatí. Já tam stála jak opařená, protože tenhle termín mi nabídla sama sestra po telefonu a nevěděla jsem, že by měl být nějaký problém. Tak jsem se začala obhajovat, že jsem měli jet na tři dny na chatu na koupačku a jenom kvůli zubaři jsem to odložila, tak ony něco, že za to nemůžou. Ale asi jsem koukala tak nevěřícně a nemínila se od tamtud hnout, že mi pak řekly, ať jdu tedy dál. Asi mě pak napsaly, že jsem tam byla až prvního. Od té doby radši říkám, když se objednávám, že chci z kraje měsíce. To mě fakt málem tenkrát kleplo... Jinak u nás si to asi časově zorganizovat uměj :-))...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.