| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku V čekárně

ahoj všechny maminky, jen Vám chci sdělit, že můj syn měl od narození přirostlou uzdičku a to hodně.Mluvil jen pár slov a moje maminka mi poradila, že to může být uzdičkou, sdělila jsem to pediatričce a ta řekla, že to na nic nemá vliv, jen nebude moct lízat zmrzlinu. Pak jsem to sdělila mému zubaři, ten nás poslal na stomatologickou kliniku, tam nám řekli, že to vliv nemá. Když synek říkal ve dvou a půl letech jen několik slov, jinak byl velmi bystrý, ve 22 měsících si pamatoval 18 písmen abecedy a dobře je rozeznával i vyslovil, ale slova, natož věty nic moc. Objednala jsem nás na jednodenní chirurgii, kde mu po šesti minutách anestezie laserem uvolnili jazýček. Vůbec ho to nebolelo a postupem času se to začalo upravovat, ale v důsledku i přirostlé uzdičky na horním patře se mu zkazily přední horní zoubky.S těmi už bohužel nejde nic dělat, tak čekáme, až se vykazí zcela. Teď je mu 3,5 roku a řekne snad úplně všechno, skládá krásně věty a tak. Sice některá písmena vůbec nevysloví - kvůli ztrátě zoubků - asi, ale moc se snaží a říká ve slovech i r. Tak nemůžete věřit a spoléhat se jenom na lékaře. Řiďte se svou intuicí matky a maminčiných rad a taky starých babských pověr. Ony věděly co a jak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.