| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku V čekárně

Moje nejlepší kamarádka po nedoléčené boreliose ochrnula. Taky měla přístup, jako Ty. Lidé si bohužel začnou vážit zdraví, až když o něj opravdu přicházejí. Taky jsem to brala takhle. K doktorům jsem chodila až po týdnu teplot, bylo mi trapné chodit k doktorovi "jen" kvůli banálním nemocem. Teď už to vidím jinak, ta osobní zkušenost je nenahraditelná, ale nikomu nepřeju, aby to došlo takhle daleko.
Jinak ta moje kamarádka není ojedinělý případ. Dost běžné je, že to odnese srdce, třeba po 15ti letech a pak se můžeme jen divit a dohadovat "z čeho" je problém.
Nechci moralizovat, mám částečně lékařské vzdělání, ale pracuji mimo obor, takže tohle není profi deformace :-)).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.