| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Začínáme přikrmovat

Já tedy pořád kojím, takže nic jiného prcek zatím pít nepotřebuje, ale zkouším po troškách, aby si na to zvykal. Svého času jsme měli dietu :-( při níž nám byl doporučován ten jinak zavrhovaný černý čaj (občas pár lziček), dávala jsem mu ho neslazený a docela mu chutnal. Pak jsem potřebovala do něj nějak vpravit tabletu fluoru na zoubky, tak jsem střídavě začala používat fenyklový a sáčkový dětský bylinkový čaj. Vodu nechtěl, jen jí nabral do pusy a zase nechal vytéct :-( No a dneska (8,5 měsíce) po cca 2 měsících těch čajíků nejradši pije tu převařenou vodu, kdo se v tom má vyznat :-)

A článek mě taky zklamal, ještě že jsem podobné informace neměla před 2,5 měsíci :-| to bych se z toho zcvokla. Zeleninu střídavě více či méně bojkotuje (v současné době téměř úplně, i když šilhá hlady, tak to odmítá vzít do pusy), samotnému ovoci taky moc nedá, jediné čeho dokáže spořádat slušnou dávku, je ovoce rozmíchané s bílým jogurtem. A celkem kaše, ale od té se mi teda začínat nechce, tu používám jen když vím, že má hlad a zeleninu úplně odmítne, tak aby pak večer nešel spát o hladu, že kojení nebude stačit :-(
Pochopitelně nesedí, všechno musí mít rozmixované na kašičku, i ze lžičky jí dost hrozně (pokud vůbec), většinou to prostě srká z normálního hrnku :-( V poledne má milion jiných zájmů než nějaké jídlo, jakžtakž začal jíst večer, kdy mu po celém dni vyhládne.
Zato strašně chce to, co mám já. V celém širokém dalekém příbuzenstvu se žádná alergie nevyskytuje, tak už dostal párkrát kůrku chleba (stejně jí spíš jen rozdrobí), občas mu ze svého jídla vypreparuju kousek čistého libového masa (to i rozkouše, ale jen tak dva kousíčky a dost). Když jsem mu dávala kousky oloupaného jablka, tak si tak nedůvěřivě prohlížel, co to má v ruce, pak ho obvykle zahodil a žádostivě koukal na to, co jím já. Tak jsem mu ho začala dávat neoloupané a je spokojený :-) má to samé hezky barevné jako já a spokojeně ho ožužlává :-)

Myslím, že opravdu nejlepší je dát na svůj cit. Mít nějaké informace, s čím kdy asi tak začít a s čím raději počkat, a ono se to nějak vyvrbí :-) Já taky věřím, že se prcek naučí sedět a stejně tak i normálně kousat :-) akorát mám obavy, že vybíravý a zmlsaný bude pořád :-(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.