| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Začínáme přikrmovat

Pisi to ve vsech priruckach, materske mleko se travi 1-2 hodiny, UM 3-4, ale hlavne je pro dite jednodussi toho z lahve vypit vic, protoze se nenadre tolik jako z prsu.

...no, možná je to fakt, protože to všude píší, ale třeba můj syn po UM nespí, protože ho bolí bříško a kroutí se jak žížala na slunci a spí hůř,než když ho v jeho 9ti měsících kojím 3x za noc. ne, že by mě to bavilo a že bych nebyla unavená, ale na všechny děti to prostě nazabírá. navíc můj synek nechce pít z flašky. nic. ani vodu ani UM ani odstříkané MM, takže rada,ž e to teče samo a dítě se neunaví sáním...no nic moc. tedy alespoň pro mě a mé dítě. navíc já mám pořád ještě problém s příkrmama. jednu dávku MM zvládáme nahradit masozeleninovým příkrmem, ale to je vše. takže se synek nemá čím přes den naprásknout, jen ho kojím a to mu možná už nestačí, ale co mám dělat? všechno ostatní, jako vodu, nebo ovoce nebo druhou dávku zeleniny do něj nemůžu dostat. zkouším to, ale zatím odmítá. takže to, že všude píšou, že příkrm vše vyřeší nemusí být v praxi pravda... každé dítě je jiné. jako je každý dospělý jiný. hm? ;-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.