| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Podruhé těhotná - šestinedělí

Ahoj,

kdyz jsem videl, jak se manzelka smeje u pocitace, take jsem si to chtel precist a docela mne to zaujalo, protoze asi mam podobnou zkusenost jako Tvuj manzel, snad jen s tim rozdilem, ze za sebou mame pouze jedno dite a proto to u nas bylo v mnohem mensi intenzite.
Predne: chlap je svym zalozenim stvoreni, ktere zije s pocitem, ze je pan sveta a ocekava, ze se tak k nemu budou ostatni chovat, manzelka predevsim. Potrebuje od ni obdiv, uznani a pochvalit i kdyz podezirave zkouma, je-li to mysleno uprimne, a to mu take dodava sebevedomi a pocit dulezitosti.
Pises, ze sestinedeli uz mate za sebou, tak to je skvele, protoze nedostatek sexu rozhodne kladnemu vztahu z muzovy strany take neprispiva. Svadis ho? Zkus to. A jestli si myslis, ze na to nemas postavu, tak hlavu vzhuru - zenske telo je tak udelane, ze chlapa svadi tim, co ma. Mozna na to nemas povahu, ale to se da naucit :) Kazdy jsme jiny a v tomhle bych uz do detailu nezachazel.
Dalsi vec - chlapi jsou hrozne zarlivi a tim padem tezce nesou, kdyz se pozornost jejich zen upira na deti a oni jsou ve stinu. Jasne, misto hastereni se a vyvolavani konfilktnich situaci by meli radeji pridat ruku k dilu, ale kdo vi, proc to tak funguje. Miluj sveho muze a davej mu to najevo.
Jedna z veci, na kterou do smrti nezapomenu bylo prekvapeni od manzelky, kterym mne vybavila na ctrnactidenni cestu - obalka s prekvapenim na kazdy den. Trivialni a proste, ale fantasticke. Nekdy byla v obalce cokolada, nekdy jen par versu, ale zkus neco takoveho taky vymyslet.
Je mi Te lito, kdyz vidim, jak uz resis samostatnou budoucnost, to je fakt strasne, ale zkus najit dratky, za ktere muzes sveho muze "tahat". Nakonec, treba uz nemas co ztratit.
Ditt

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.