| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Po odhalené záměně dětí nás čeká v porodnicích násilí?

Ja se tedy musim horovicke porodnice zastat. Nedavno jsem tam take rodila a musim rict, ze porod byl perfektni a bylo vyborne postarano o me i o malickou. Lekari jiste vedi, proc si tam maminky s miminky par dni nechavaji. Nikdo nevi co se muze stat a je lepsi, kdyz je na blizku nejaky odbornik. Jsou zde spickovi lekari a sympaticke sestricky, ktere ochotne maminkam prvorodickam poradi s pocatecnimi problemy jako napriklad kojeni, koupani atd. Take jsem si pred porodem myslela, ze kojeni je prirozena vec, ktera je zarizena prirodou. Ale neni to zas tak uplne pravda. Ja mela s kojenim ze zacatku velke problemy - bolava prsa a pri kazdem prisatu miminka jsem brecela bolesti a malicka hlady. Ale s pomoci sestricek jsem to zvladla a dnes je malicke pul roku a je stale plne kojena bez problemu. Tato porodnice ma vybornou reputaci a bylo by skoda si ji kvuli jedne takovehle matce nechat zkazit. Sjizdeji se sem rodicky ze sirokeho okoli a porodnice byva casto nacvakla. Myslim, ze jsou radi, kdyz se jim nejake to luzko uvolni a z tohoto duvodu tady nikoho zbytecne nedrzi. A co mohu srovnat s jinymi kamaradkami, ktere rodily jinde tak opet musim horovickou porodnici pochvalit. Kamaradce, ktera rodila v Motole v patek, videla poprve miminko az v pondeli. Zatim ho krmili nekde z lahve a tudiz znemoznili kojeni. Myslim, ze z horovicke porodnice vetsina maminek odchazi s miminky kojenymi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.