| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nepodařilo se mi kojit svoje dítě. Jsem špatná máma?

Myslím si,že to pisatelka příspěvku přeceňované, spíš špatně nazvala, ale myslela to tak, že teď zkrátka je kojení opravdu hodně medializované všemi způsoby a tím vyvolává přesně ten pocit, jak nekojíte jste špatná!Ano je otázka, které maminky tomu daly opravdu vše a nešlo to a otázka kdy se na to některé vyprdli.Když jsem podruhé porodila, tak jedna maminka ze sousedního pokoje celkem i křičela na sestru, která se jí snažila pomoct rozkojit, že ona kojit nebude!Nevím jestli jí to prostě měla problémy a tak to raději chtěla vzdát, nebo byl jiný důvod,ale pamatuji si, že řekla, já kojit nebudu.První mimčo jsme kojila asi 5 měsíců a přišla jsem o mlíko díky tomu, že dcera spala od mala celou noc a i přes den spala hodně.Tenkrát jsem tedy neměla informace, že samozřejmě odstříkavat,aby se tvořilo dál a dál, takže tím se míň tvořilo a mimčo mělo větší hlad.U synka už jsem byla chytřejší a hlavně není úplně tkaový spavec,tkaže už kojíme skoro půl roku a jde nám to fajn.jsem ráda a ještě to chci vydržet.Přeji všem maminkám spokojené dětičky a ať se daří s kojením či bez.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.