| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nepodařilo se mi kojit svoje dítě. Jsem špatná máma?

Na své nekojené dítě jsem si taky po porodu musela zvykat. Nemyslím, že je to nenormální. Prostě mi do života vpadl "cizí" člověk, který byl na mě plně závislý a ještě se všechno kolem něj muselo točit a jemu přizpůsobit. To, že jsem nebyla schopná kojit byla zčásti moje chyba, ale z velké části chyba okolí. V porodnici veškerá podpora kojení žádná a halvně aby dítě přibíralo. když ne po kojení, tak šup flač´šku. K tomu můj pocit viny, že nedokážu tak jednoduchou věc jako je kojení a strach, aby moje dítě netrpělo hlady.
Dneska už bych se tak snadno nevzdala, ale tenkrát jsem nevydržela.
Přesto ty chvilky krmení, i když bylo z láhve, byly chvíle intimní a láskyplné. V náručí voňavé miminko, klid, blízkost. Mluvila jsem na ní, zpívala, mazlila se. Dneska už si na nějaké krmení vůbec nepamatuje, ale ten pocit blízkosti přetrvává.

Jinak ale souhlasím, že je kojení zbytečně medializováno a někdy to vypadá, jako by kojení bylo samospasitené.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.