| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nepodařilo se mi kojit svoje dítě. Jsem špatná máma?

.Stejně jako Žabi,jsem po úděsném porodu skončila se 40-ti stehy a strávila dva dny na JIP.Netuším,čím dítě krmili,nenosili mi ho,ani jsem neodstříkavala.Přesto se nám ze začátku kojení docela dařilo-proti bolestem,jaké jsem měla i při obyčejné chůzi,byly bolavá prsa a bradavky docela brnkačka.Když byly malému asi dva měsíce,začalo mléka ubývat/nikdy ho nebylo mnoho/a řval hlady ve dne v noci.Neměla jsem tušení,že existuje laktační krize a byla jsem hotová.Chodila jsem nějakou dobu kojit do poradny pod dozorem paní doktorky,ovšem zásadní problém byl v tom,že jsem musela kojit vsedě,což tou dobou bylo stále bolestivé-a neuměla jsem to ani já ani dítě-doma jsem u kojení ležela.Taky to podle toho vypadalo-dítě hladové,já hysterická.
Když mi Mudr.nabídla Nutrilon,měla jsem pocit,že mě vysvobodila z pekla a od té doby jsem měla sladké miminko,co spalo celou noc.MMCH-je zravý jako řípa a alergie se nám vyhnuly a ROZHODNĚ nemám pocit,že bych byla horší matka.Jsem teď v 16tt.a už teď mě děsí ten hon čarodějnice spojený s kojením......

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.