| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nepodařilo se mi kojit svoje dítě. Jsem špatná máma?

Teda Michaelo, to je fakt zvláštní. Moje máma naopak byla celkem zhnusená že některý maminky kojí i svoje chodící a mluvící děti. Já toho taky nejsem zastáncem, ale dělám si svý a nikoho nekritizuju. Vůbec jsem nemohla pochopit proč ona se tak hlasitě vyjadřuje. Přitom mě a sestru kojila myslím max. 3 měsíce, pak byl Sunar. A kolikrát nám předhazovala jak byl Sunar drahej. Nevím jestli je to tím že tenkrát moc svoboda rozhodování nebyla /a informovanost asi taky ne/.... že teď se do toho tahle generace žen tak montuje.
Teď čekám druhé, tak jsem zvědavá jak to půjde, u první celkem v pořádku, na bolavé bradavky zabral Bepanthen, párkrát jsem si musela dávat obklady na horká prsa abych nedostala zánět, ale jinak to celkem šlo. Já zas měla tolik mléka, že jsem musela skoro ten rok spát v podprsence, s tamponky, a stejně radši na ručníku abych ráno nepřevlékala postel (no ale košile jsem mokré měla pořád)..... a i když to bylo poměrně pohodové, že jsem měla krmení pořád "s sebou" tak na tom roce resp. 11měs. jsem to odstavení opravdu uvítala, už jsem si připadala doslova "vycuclá" nebo jak ten dudel. Naštěstí mě během pár dní sama vyměnila za hrnek s pítkem, když zjistila že je z něj napitá mnohem rychleji.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.