| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nepodařilo se mi kojit svoje dítě. Jsem špatná máma?

Já jsem tedy svoji dcerku kojila do roka, do šesti měsíců dokonce plně, ale neobešlo se to bez problémů.
Na jednu stranu jsem ráda, že jsem měla tuto možnost, ale zpočátku po narození jsem to moc optimisticky neviděla. Mléko mě sice teklo proudem, bohužel, dcera se nechtěla přisát a sestřičky v porodnici mě tedy nijak zvlášť nepomáhaly. Bradavky mě bolely, byla jsem nervózní, že se mi to nedaří a malá stále plakala. Teprve po týdnu při propouštění z nemocnice napadlo jednu sestru doporučit mi kloboučky na kojení a pak bylo konečně rázem po problému. Tedy tom technickém... Malá trpěla bolestmi bříška po každém krmení a nic nepomáhaly žádné kapičky, mastičky, cvičení ap. Do roka taky nikdy nespala vcelku déle než dvě hodiny a budila se pláčem a kroucením celého tělíčka. Zkrátka to bylo pro nás všechny velmi vyčerpávající období.
Takže každá z nás má nárok na to, vybrat si, co ji lépe vyhovuje. A pokud tomu zdraví nepřeje, nedá nekojícím maminkám nic vyčítat. Ostatní ať si vyberou podle toho, jak to samy cítí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.