| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nepodařilo se mi kojit svoje dítě. Jsem špatná máma?

Ano,to ja si uvedomujem až teraz,že malému musí škodit ked kvoli unave do seba hadžem sladké.ved jemu to prospievat nemože.Dávam si predsavzatie,že si na jedlo dám pozor.V podstate jem všetko,ale to sladké je tam každý den a vždy ma napadne či nemože mat z toho niekdy až cukrovku
Pokial ide o samotne kojenie-Staršieho som kojila 2 týždne.Pre nedostatok spánku,chorobu-horučky,stres som bola na dne stále som len plakala a zistila že hoci maleho kojim po hodine aj 45 minut vobec nepriberá-VOBEC.Bolo mi ho luto tak som prešla na UM ale nemala som dostatočne info a nevedela som že možem sučasne kojit aj podávat UM...neviem,každý by niečo chcel raz vrátit spat,no čas sa zastavit nedá...Mladší ma teraz 4 mesiace a plne ho kojím.Niekedy mi príde luto,že som to tak u staršieho vzdala,no bola som psychický na dne a potom-po podaní UM bol spokojné babo...Tiež som bola kojená 2 týždne na rozdiel od mojich dvoch sestier a obe su alergičky a ja nie ani nemám nachylnost na choroby...naozaj zavisí od psychickej pohody matky.Ona mu tu lásku-dietatu može predat aj inak a nemusi byt v buducností vylučne alergický alebo náchylny na choroby....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.