| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nepodařilo se mi kojit svoje dítě. Jsem špatná máma?

Dášo to co píšeš mám pocit, že jsi prožila úplně to samé co já. Strašné deprese, nemohla jsem kojit nikde venku, protože jsem kojila ještě ke všemu s kloboučky do toho syndrom bílé bradavky, věčné nalitá prsa, malý měl do tří měsíců koliku takže řval v kuse od pěti večera do noci. A ted řeším zda odstavit nebo ne. Jsem hrdá na to, že jsme dokázala všechny překážky překonat, ale cítím hroznou hořkost z toho, že ty 4 měsíce jsem si malého vlastně vůbec neužila.

Lvice souhlasím s Tvým názorem ohledně toho, že mi taky nejde moc pod nos, když se žena rozhodne nekojit ,aby se jí náhodou nezměnila prsa atd. ale mám osobní zkušenost z pár maminek, které se opravdu snažily vystavovat a dávat na odiv jak jsou skvělé , že kojí. to nekecám. Já beru kojení jako intimní záležitost, nemám problém kojit venku, ale.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.