| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nepodařilo se mi kojit svoje dítě. Jsem špatná máma?

Začínám vážně pochybovat o tom, že zrovna pro moje miminko je MM tou nejlepší možnou výživou. Brouček má 4 měsíce a stále ho trápí koliky. A to se snažím dodržovat dost přísnou dietu. Nejím žádnou zeleninu, mléko a mléčné výrobky a čokoládu - to všechno i v nepatrném množství způsobuje malému bosesti bříška, které po každé mojí dietní chybě přetrvávají 3 dny. V praxi to znamená, že se můj jídelníček skládá z brambor, mrkve, rýže, těstovin, masa, ryb, vajec a některého ovoce. K tomu ještě můžu tvrdší chleba s marmeládou nebo medem. Uzeninám se vyhýbám, protože většinou obsahují cibuli.

Navíc mám strašnou potřebu sladkého. Denní dávka je min. 8 krajíců chleba s medem, což bych údajně taky neměla. Jenže na rozdíl od čokolády, med nezpůsobuje mimču koliku. Pokud mi med dojde, řeším to marmeládou, ale tam se potřeba zvyšuje úměrně nižšímu obsahu cukru. Bohužel nejsem schopná do sebe nacpat tolik chleba, kolik bych potřebovala a ze samotný marmelády se mi zvedá žaludek. Přitom mi váha jde stále dolů, což je sice příjemný vedlejší efekt, ale kojit jen kvůli tomu ...

Posledních pár týdnů řeším dilema jestli dál kojit, nebo převést na UM. Ten med mě fakt trošku děsí, ale zatím jsem nenašla žádnou odpovídající alternativu. Takže se rozhoduju mezi kolikou z MM nebo riskovat slabší imunitu (obzvlášť teď v zimě) po převodu na UM.
Zatím stále ještě vyhrává MM, ale jak dlouho?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.