| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nepodařilo se mi kojit svoje dítě. Jsem špatná máma?

Kdo proboha řve? Jen se vyjádřila! Pokud má někdo odlišný názor od místního davu, je vždy napadán, ironizován a zaháněn do kouta uštěpačnými poznámkami či moudrými radami. Je to až s podivem jak málo tolerance se vyskytuje mezi matkami - které by měly být dle mého názoru z každodenní výchovy svých robátek k toleranci přímo předurčené.Já dost dobře nechápu proč by měl někdo poslouchat kecy jen proto, že nechce kojit a nebo nedejbože mu připadá nechutný pozorovat chlupy deroucí se vedle stojící "ženě" ze silonek, případně čuchat a pozorovat smradlavý roští v podpaždí. Mě to taky připadá nechutný a myslím, že kdo se neholí je prase taktéž. Ale klidně ať prase je, pokud mě tím neobtěžuje. Proč by mě někdo měl odsuzovat proto, že nechci rodit přirozeně a chcípat bolestí zase cca 3 dny v kuse, proč bych neměla využít veškerých moderních možností, jak si porod usnadnit? Proč si musím dokazovat, že si porod užiju pouze jako přirozený???? Zejména když jsem si ani jeden neužila a zážitky to byly naprosto příšerný? Implikace ale NENÍ, že své děti nemiluju, že když je nechci kojit (už holt vím jak to končí a co to obnáší a hlavně co všechno to nepřináší....)Proč hned tolik shovívavosti a předpovídání, že názor změní a teprve "uvidí" zač je toho loket.... Je snad nadmíru jasné, že názor změní...tomu se říká vývoj a projde tím téměř každý. Já taky názor změnila - z hystericky úzkostlivé matky, která opečovává své prvorozené dítě až nesmyslně až po normálně uvažující bytost, která ví, že jsou i jiné priority (třeba se občas oholit). Ty výkřiky o tom, že si dítě nemá pořizovat, kdo nechce otročit = být odpovědný rodič.....to je snůška totálních keců, které nelze brát vážně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.