| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nepodařilo se mi kojit svoje dítě. Jsem špatná máma?

Opravdu moc pekne napsane! Jsem rada, ze konecne nekdo pochopil, ze neni nutne zpochybnovat a vyvracet pozitiva kojeni, jen pro to, ze se to zrovna me nepodarilo!!!! Je kazdeho osobni vec, jakou cestou se pusti, na faktu, ze materske mlicko je pro mimi to nejlepsi se ale vubec nic nemeni. Pro to je tady ta medializace, aby matky presvedcili, aby chtely svoje deti kojit, aby pocitaly s tim, ze to nemusi jit lehko, aby vedely s cim muzou pocitat a byly pripravene i zabojovat. Ja nevim a nerozumim tomu, proc stale dookola opakujete, ze vas nekdo nekde osocil, ze kdyz nekojite nejste snad dost dobra???? Ze mate chytre a zdrave deti i bez kojeni, ze jste stastne vy i deti.... To je vse v poradku a snad vam to vsichni preji, ale nevyvracejte prospesnost kojeni. Co treba fakt, ze kojeni snizuje riziko vzniku akutni leukemie??? Myslite, ze si to nekdo vymyslel, ze to snad neni pravda? Ja dala jeden jediny priklad z mnoha pozitiv, ktere kojeni prinasi, ale kdyby byl jen ten jedinej, porad by stalo za to vyskouset kojit sve dite! To, ze vas nekdo ke kojeni chce presvedcit je snad uplne neco jineho a myslim, ze je to dobre.
Je zvlastni, ze spousta matek tvrdi, ze chce pro sve deti jen to nejlepsi(koupi mu znackove capacky, dupacky adidas, kocarek za 30 000....), zabojovat ovsem a treba hodne, aby kojila sve dite to je problem. Trochu jsem samozrejme nadsadila a doufam, ze vsichni pochopili co jsem tim chtela rict.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.