| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nepodařilo se mi kojit svoje dítě. Jsem špatná máma?

Diky svemu presvedceni z dobre veci pro syna i vytvalosti jsem kojila do 11 mesicu. Zacatky byly vic nez krusne. Vsude jen jak je dobre kojit, ale kdyz je problem, pomoc nikde. Bohuzel jsem si nevybrarala zrovna nejlepsiho pediatra (uz u nej nejsme), na problem s kojenim jen pokyval hlavou a at si jdu koupit Nutrilon, ze jeho vnucka byla kojena jen 14 dni a my jsme sikovny, ze 2 mesice. 6ti denni laktacni krize, kdy syn proste nechtel sat, me dohnala zavolat na horkou linku kojeni v mistni nemocnici. Rada, dite vazte po piti a porad prikladejte me srazila do kolen, jeste ze byl doma manzel. Nakonec to vsechno zachranil syn prvni rymou ve 4 mesicich. Najednou neslo kojit v leze, jak nas "ucili" v porodnici, ale v sede a jaka spokojenost. Jak jednoduche, jen zmena polohy! Po porade s ostatnima mamkama jsem ze sveho jidelnicku uplne vynechala mleko a hle, konec nekolikahodinovemu revu a boleni briska pryc. Kdyz se ohlednu zpet, chodila jsem na predporodni kurz, cetla veci k porodu, ktere mi pak moc pomohly. Kojeni jsem brala jako vec samozrejmou. Kdybych se stejne pripravila na kojeni jako na porod, mohla jsem usetrit nervy sobe i diteti. A ma rada, pripravte se na kojeni, no a kdyz to nahodou nevyjde, nezoufejte. My kojili a syn mel v 6ti mesicich prvni antibiotika, od 2 mesicu ma atopicky ekzem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.