| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pružná pracovní doba a delší mateřská dovolená - triumf feminismu? Určitě ne.

a jsou mu dva roky.
Rozdíl je v tom, že mu platím jednou týdně soukromou,úžasnou školičku, protože musím na kurz. Domluvila jsem všechno s tím, že pokud se to malému nebude líbit a bude ho to stresovat, tak rok počkáme a začneme potom.

Záměrně ted platíme hodně za soukromou - ale vynikající - školku. Je to asi perfektní způsob jak začít, mají úžasný přístup ke mně i k malému.
Syn plakal jednou - při asi čtvrté návštěvě. Odešla jsem jen za dveře s tím, že tomu dám pár minut a kdyžtak si ho vezmu zpátky, opravdu pro nás nemá cenu to nějak "hrotit" a já bych z kurzu nic neměla kdybych věděla že pláče.
Nicméně jsme zavřela dveře a bylo TICHO, kdyby ticho - za pár vteřin jsem ho slyšela jak se směje a hraje si s dětmi. Od té doby pohoda, do školičky se opravdu těší, občas se ptá kdy tam pojede... a to jsem byla zapřísáhlá že s ním budu do čtyř let doma naplno :) takže ted chodí jednou týdně na dopoledne, bude možná chodit na dvě - vždycky podle počasí, nálady a tak.. opravdu to moc neřešíme.
Od září půjde na dopoledne už do normální školky - to mu budou čerstvé tři - ale rozdíl je v tom, že s tím dopolednem bych chtěla vydržet co to půjde. Tedy záleží kde půjde do školy - jestli ve Francii, tak tam děti musí být ve škole až asi do půl čtvrté, mají tam jakousi povinou "družinu", kde si i dělají úkoly atd. A nejde dítě vzít dřív :( takže v tom případě možná rok předtím by chodil na celý den, at si zvykne.
Ach, ta vychvalovaná západní evropa, že? :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.