| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Stresující vyšetření

tohle jsem nemohla nevložit......
Co by asi říkaly potracené děti, kdyby mohly promluvit? Není to jen akademická otázka. Takové děti existují. Jednou z nich je Gianna Jessen, která přežila potrat. Dnes je bojovnicí za práva nenarozených dětí. http://www.abortionfacts.com/survivors/giannajessen.asp A český překlad tohoto článku: Jmenuji se Gianna Jessen. Je mi 19 let. Narodila jsem se v Kalifornii, ale nyní bydlím ve Franklin, Tennessee. Byla jsem adoptována. Mám ochrnutí mozku. Moje biologická matka byla v 17 letech v sedmém měsíci těhotenství, když se rozhodla pro potrat. Já jsem ta osoba, která byla potracena, a žiji místo toho, abych byla mrtvá. Naštěstí pro mne nebyl potratář na klinice, když jsem přišla na svět živá v šest hodin ráno 6. dubna 1977. Narodila jsem se brzy, mou smrt neočekávali dříve, než okolo devíti hodin, kdy doktor, který řídil potrat, již zpravidla byl v práci. Jsem si jistá, že bych zde dnes nebyla, pokud by byl doktor na klinice, protože jeho práce je život brát, nikoli jej zachraňovat. Někteří říkají, že jsem "zpackaný potrat", produkt mizerné práce. Při mém narození asistovalo mnoho svědků. Moje biologická matka a ještě jiné mladé matky, které také čekaly na smrt svých dětí, byly ty, které mne první přivítaly. Řekla bych, že to byl hysterický okamžik. Další byla sestřička, která zřejmě zavolala pohotovost a ti mne převezli do nemocnice. V nemocnici jsem strávila skoro tři měsíce. Zpočátku jsem neměla příliš mnoho naděje na záchranu. Vážila jsem pouze dvě libry. Dnes ale přežívají děti i s nižší porodní váhou. Lékař mi jednou řekl, že jsem měla ohromnou vůli žít, a proto jsem tak bojovala o svůj život. Byla mi diagnostikována mozková mrtvice jako následek potratu. Ještě dnes se nemohu pohybovat bez pomoci. Někdy upadnu, ale již jsem se za 19 let naučila jak padat co možná nejpůvabněji. Před pěti měsíci jsem se setkala s jinou obětí potratu. Jmenuje se Sarah. Jsou jí dva roky. Sarah má také mozkovou mrtvici, ale její diagnosa není dobrá - je slepá a již měla několik záchvatů. Potratář, který vstříknul matce solný roztok, jej také vstříknul do dítěte. Sarah dostala injekci do hlavy. Viděla jsem místo na její hlavě, kde se to stalo. Když mluvím, nemluvím jenom za sebe, ale i za ty, kteří ještě mluvit nemohou. To nejlepší, co vám mohu ukázat, je, jak jsem bránila svůj život. Život je ohromný dar. Zabití nevinného není nikdy odpovědí na jakoukoli situaci. Vyvraťte mi to. Další články o Gianně (v angličtině): http://www.marys-touch.com/testimonies/jessen.htm http://www.afajournal.org/2006/march/306abortion.asp http://members.tripod.com/~joseromia/gianna.html

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.