| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pružná pracovní doba a delší mateřská dovolená - triumf feminismu? Určitě ne.

já nemám nic, proti maminkám na rodičovské dovolené, jsem taky jednou z nich. Všichni pořád mluvíte o tom, co je nejlepší pro dítě - a to je jedna věc - spokojená maminka - když je frustrovaná a nešťastná (tak se přesně po 4,5 letech doma cítím já - mám pocit, že mi krní mozek, mateřským centrům, které jsem tak ráda navštěvovala s první dcerou se teď statečně vyhýbám, myslím si, že není hřích, že mě na světě zajímají i jiné oblasti, než jsou moje děti, které miluji nade vše, ale nejsou jedinou náplní mého života. Teď už mám strach, že inteligenčně krním, proto se snažím něco dělat, něco, co nemá naprosto, ale naprosto nic společného s mými dětmi). Takže mi z toho plyne to, že pokud maminka chce být doma, tak ať je - bohužel s tím, že rodinné finance prostě dolů jdou (opravdu nelze srovnat to, když se maminka stará jen o dítě, a to, když chodí do práce a pak se ještě stará o dítě, mezi tyto dvě věci bych rovnítko nedala). A když chce jít do práce, tak pro tyto případy by měla být možnost si zajistit částečný úvazek + dost rozsáhlou síť školek - a to bohužel zatím není. Takže já nenadávám na výšku rodičovského příspěvku, ale celkově nad systémem, který matky diskriminuje.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.