| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pružná pracovní doba a delší mateřská dovolená - triumf feminismu? Určitě ne.

Kimmy, ráda bych s tebou podiskutovala, byť máme určitě na spoustu věcí odlišný názor. Bohužel už na to ale nemám čas a v nejbližších dnech ani nebudu:-( Navíc už mám pocit, že jsem se tímto tématem zabývala docela hodně, jestli máš čas a chuť přečti si tu moji diplomku.
Jen k tomu věnování se dětem-není pravda, že by všechny matky, co jsou jen doma, byly uštvané, nenaplněné a dětem se nevěnovaly. Znám spoustu takových, které s dětmi neustále něco tvoří, zapojují je nápaditě do běžných denních činností, vymýšlejí pro sebe a děti zajímavý program a myslím si, že pro ty děti je to naprosto úžasný start do života. A ty matky v tom vidí velkej smysl a naplnění a jsou ochotny obětovat třeba i svoji slibnou kariéru. Před takovými matkami smekám a moc si jich vážím. Já osobně bych
to nedokázala, nemám tolik trpělivosti a jsem asi v jistém smyslu i sobecká. Ale snažím se a myslím, že jsem pro děti dokázala i tak obětovat docela hodně. Ale sebekriticky musím přiznat, že je rozdíl, jestli se mohu věnovat jen dětem a domácnosti, nebo u toho studuju a pracuju a dělám spoustu jiných věcí. To jsem pak určitě nervóznější a staršímu synkovi pouštím dvd častěji:-). Chce to ale opravdu najít tu rovnováhu, což je závislé na mnoha a mnoha faktorech (místo bydliště, dostupnost hlídání, vytíženost manžela, zdraví)...Ne každému se to proto úplně daří. Ach jo, zas jsem se rozepsala, vypínám počítač a jdu s mladším ven do přírody, je krásně:-) Tenhle server je droga!



vý,mi 02,
kami

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.