| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pružná pracovní doba a delší mateřská dovolená - triumf feminismu? Určitě ne.

Já to beru podle svých dětí a dětí mých kamarádek i podle ostatních dětí, které jsem viděla ve školce.
Moje dcera třeba byla už ve třech letech velmi zdatná - do školky sice chodila jen dopoledne, protože jsem nepracovala, ale líbilo se jí tam, neplakala, ráda si tam pohrála. Můj syn naopak byl skutečně zralý na školku až ve čtyřech. Ve třech jsme to zkusili - a ještě na to prostě neměl. Strašně plakal, už cestou do školky. Odložili jsme to tedy o rok - a ve čtyřech už byl úplně jiný, vyspělejší. Kdybych ho musela dát do školky už ve třech, tak by to byly scény, které jsem tam viděla u mnoha jiných dětí z prvňáčku (tedy tříletých) - děti plakaly, držely se svých matek, držely se zábradlí, aby s nimi nemohli rodiče vyjít nahoru, pak ve třídě odmítaly jíst a pít - no tohle když jsem viděla, tak jsem z toho byla pokaždé špatná. Některému dítěti jsou i ty tři roky málo. Ve čtyřech už je to úplně jiné. Škoda, že je dnešní doba taková uspěchaná, všechno musí být hned, i na ty děti se tlačí, aby si rychle zvykly, rychle se socializovaly.
No nic, tak teď jdu zase pro změnu na pár hodin do procesu já.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.