| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Stresující vyšetření

Kunhuto,
mně přijde nezodpovědné a i trochu sobecké přivézt na svět HODNĚ postižené dítě, které třeba ani nemá šanci na přežití...Nemáš právo někoho soudit, když o podstatě věci houby víš...
Já byla tedy na začátku těhotenství taky přesvědčená, že podstoupím (kromě amniocentézy, pokud by nebyla nutná) všechny testy, a kdyby se potvrdila nějaká neoperovatelná apod. vada, na interupci bych šla. Ani ne proto, že bych se o miminko nechtěla postarat, ale proto, že mi to přijde pro něj zbytečné trápení (a teď nemluvím o trápení sebe a blízkých!). Proč by se malý človíček měl narodit a trávit možná jen kraťoulinký život napojený na přístrojích, prožil operace apod? Jen kvůli sobeckosti matky? že nevěřila medicíně? Že se spolehla, že to dobře dopadne? To se mi zdá dost hloupé...A to malé stvoření za nic nemůže, přichází na svět s čistým štítem, tak proč ho trestat...
No, ten tvůj přízpěvek mě pěkně nadzdvihl, jen co je pravda... NO, každý je strůjcem svého osudu, že...jen to někdo nedokáže pochopit...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.