| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Byli jsme ideální pár

Ahoj Evi,

Moc a moc s tebou soucítím - nestalo se mi sice to, co tobě s miminkem, o to to máš horší, ale taky od nás manžel odešel. Loni mi zničeho nic oznámil, že už mě prostě nemá rád a že by potřeboval pauzu a bydlet sám..byl to pro mě hrozný šok.. párkrát jsme byli v poradně, ale manželův názor se neměnil, prostě mi nedával žádnou naději! Ale rozvod nechtěl. Půlrok jsme takto žili nežili, víceméně kvůli dětem, a letos na jaře mi manže sdělil další "jobovku" - že chce jít pracovat do jiného města asi 100 km od našeho bydliště. Po tomto uz jsem psychicky nevydržela a sbalila jsem ho, at si jde bydlet jinam- manzel se vůbec nebránil, asi na to čekal, a od té doby jsem s detmi sama. Za jinou slečnou prý neodešel, nebo aspoň se mu to daří dobře tajit, o to je to divnější, jen tak mě vyprchaly veškeré city ke mně! Nechápu, jak někdo, koho jsem si brala z lásky, plánovala s ním společnou budoucnost, mám s ním krásné děti, mně může takto odkopnout! Pořád jsem doufala, že si uvědomí, jak mu chybíme, že nedokáže přežívat bez dětí, ale prý mu to vyhovuje! Navíc teď chce mermomocí i rozvod.. uvidíme, co za tím vším nakonec bude.. ale já každý den nad tím přemýšlím a hledám důvod, který jaksi není....Evi, říká se, že všechno zlé je k něčemu dobré, teď to třeba nevidíš, ale určitě v budoucnu si to řekneš.. já teď na tom už nejsem úplně nejhůř, to už asi bylo, ale dobře mi taky není. Přeji hodně štěstí a spokojené vánoce v rámci možností (u nás bude taky štědrý den bez otce, budeme u našich)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.