| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Byli jsme ideální pár

Dobrý den,
tak koukám, že toto se stává celkem často. Mrzí mě to, co se vám přihodilo, protože je to hnusné a nikdo si to nezaslouží. Kdo to nezažil, nepochopí.
Mně manžel koncem července oznámil, jak jsem sobecká, líná,...a že se chce se mnou rozvést. Nechápala jsem. Začátkem srpna se odstěhoval. Já se dva měsíce utápěla v tom, jak jsem hrozná a nesnesitelná ženská. Nad vodou mě držel jen můj 17. měsíční synek. A po těch dvou měsících jsem zjistila, že má milenku. Prý to byla kamarádka, za kterou si jezdil povídat, když mně tvrdil, že jede na ryby, jezdil i přes noc. Ona bydlí 60km od nás, vůbec nevím, kde k ní přišel. Přes týden bydlí u matky a na víkendy jezdí k ní. Prcka jsem mu poprvé dovolila vzít na víkend až po 3 měsících. Nemám žádné hlídání, tak toho už na mě bylo dost. Ke tchýni si prcka vzít nemůže, tak si ho bere k ní.
On chtěl jedináčka, a tak si našel starší paní se 2 dětmi.

Věřte, bude lépe. Sice si pořád popláču, proč se to stalo právě mě, když jsme měli tak hezký vztah. Kupovali jsme dům, podepsali předkupní smlouvy a místo kupních smluv jsme podepisovali odstoupení od kupní smlouvy. Dost peněz nám zůstalo v realitce. Ale už jsem zjistila, že chlapů je dost a určitě sama ani já ani vy nezůstaneme. Snad to zvládnete v pohodě, ale máte rodiče, kteří pomůžou, proto je to snadnější. To já nemám.

Hlavu vzhůru! Jsme ženské a zvládneme to!!! Co nás nezabije, to nás posílí!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.