| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Očkovaní proti pneumokokovým nákazám

Moje malá je taky naočkovaná, je atopik.Teď jdeme na přeočkování, reklamu v TV jsem taky neviděla, nečetla jsem ani žádné farmaceutické propagace, ale ve vedlejší dědině na pneumokokový zápal plic umřelo roční dítě... Pravda je, že náš pediatr mi očkování ani nevnucoval, ale ani nerozmlouval. Nerozmlouval mi ho ani můj bratr, který pracuje na SÚKLu (Státní ústav pro kontrolu léčiv).... Tak uvidím, ale doufám, že bude malá v budoucnu ušetřená právě těch ošklivých zápalů. Všechno má svoje pro i proti, stejně tak očkování. Já osobně nesouhlasím ani s masáží těch zastánců neočkování dětí ani těmi základními vakcínami, připadá mi to stejně úchylné, jako všudypřítomná megapropagace kojení a porodů doma atd. :-) :-) :-) To si neberte zle, prostě můj názor :-) Asi nějaké důvody pro zahrnutí do plošného očkování budou, když se o tom uvažuje a očkování mají potom hradit zdravotní pojišťovny... Nebo třeba už roupama neví, jak by těm našim dětem přilepšily :-D :-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.