| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Očkovaní proti pneumokokovým nákazám

Dobrý večer paní Marie,

nevím, nejdu-li z křížkem po funuse. Ale jelikož jsem měla stejné dilema očkovat-li obě mé děti Prevenarem či ne. Po diskuzi s naší dětskou lékařkou jsem zjistila, že pokud dítě mělo pícháné uši víc jak 4x za rok(mé kamarádce řekl ušař pro změnu 6x), má nárok na bezplatné očkování. Jestliže jste měli píchané uši 10x, pak je dost možné že si očkování platit nemusíte.
Je fakt, že já jsem nakonec od očkování upustila - díky naší lékařce vždy když si malá (5let), teď už i syn (2roky) začnou ztěžovat, že je bolí ouško, tak nastartuji do boje homeopatika (střídám Belladonu CH9, Alium Cepa CH9 a Ferrum fosforicum CH9, vždy 5 kuliček co hodinu vždy jiné s ústupem bolesti prodlužuji interval co 2hod. pak co 3 ...) a musím říct, že jsem zatím úspěšná (klepu), na noc pak 1/2Dithiadenu (dle rady ušaře - ten by ovšem raději pro dceru celý a synovi 1/2 3xdenně, ale nejsem chemický typ a tak jsem to zkrouhla).

Není to rada co máte či nemáte dělat. Po všech peripetiích co jste zažila, to sama určitě víte nejlépe. Chápu jak je to hrozné, když jedete v noci na pohotovost s brečícím děckem, kt. se ujišťuje že mu nebudou nic dělat a že ho to nebude bolet - a Vy lhát nemůžete, stresovat ho nechcete a stejně oba víte co bude. Snad jsem Vám alespoň trochu pomohla.
Přeji pevné zdraví a dobrou noc
Markéta

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.