| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Byli jsme ideální pár

Monty,
dovedu Ti rozumet.Prozila jsem krasne detstvi,silene dospivani-rozvod rodicu,rana z cisteho nebe,pro me konec sveta,protoze do te doby se nasi vubec nikdy nepohadali.Sana jsem se brzy vdala a jeste na VS mela dite.Pak po 15letech rozvod.Rekla bych,ze jsem byla stejna,jako ty,mela podobne nazory.Prece spolu nebudem,kdyz to nejde,pro dite se prece nic nemeni,ty jsi otec,ja matka,to prece zustava...Boze!Meni se vsechno.Rozvodem rodicu(nemluvim o manzelstvi s alkoholikem,nasilnikem aj.)ztraci dite jistotu,pevnou pudu pod nohama,ja to citila jako konec sveta.(kdyz jsem byla dite ja).Presto jsem to svemu diteti udelala taky,tam jsem ale nemela pocit,ze mu nas rozvod tolik vadi.Dnes vidim,jak moc se to na nem podepsalo(ma 20),jako na kazdem decku,i kdyz si to vubec nepripoustime.
Znovu jsem se vdala a mam 4leteho chlapecka.Prevratil se mi zivot a s nim jsem vse prehodnotila i ja.Nic neni pro me dulezitejsi nez rodina.Mam fantastickeho manzela,fantasticke manzelstvi.To mozna ale taky proto,ze muj nechodi domu az vecer,aby dite videl jen spici a je naprosto samostatna fungujici jednotka jako ja.Dite vychovavame spolu,a o tom to je.Nemuze fungovat rodina,kde otec je pouze zivitel.Neni to ani otec,ani manzel.Mame to stesti,ze vydelavam ja,pracuji na smeny,takze jsem hodne doma(pro sousedy porad-nevidi me totiz,ze jdu treba na nocni nebo o vikendu),tak jsme rodina porad spolu.Jde o to zvladnout to,ze nemam manzela reditele firmy,ktery nosi domu 70tis.Me staci vedet,ze by jim mohl byt,kdybych prisla o praci ja.Jeden prijem nam staci a je jedno,kdo ho domu prinese.Zijeme tim padem spolu a stastne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.