| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Očkovaní proti pneumokokovým nákazám

Přečetla jsem si článek a některé reakce v dikusi a jsem v šoku, jak se to tu mele. Mám syna, budou mu 3 roky a letos začala chodit do školky. Počítala jsem sice s tím, že bude často nemocný, i když před tím nikdy moc nebýval, ale nakonec onemocněl ještě v létě před nástupem do školky v srpnu. Už v září bral první antibiotika (poprvé v životě), pak šel do školky ale stále mu zůstávala nekonečná rýma a kašel. K doktorce jsme šli vždy když měl teploty, rýma zezelenala, nebo se zhoršil kašel. Když se to táhlo už 3 měsíce, udělala mu výtěr a byl tam Streptokok pneumonie. Následovalo další zhoršení rýmy a zánět středního ucha. Všechno jsme vyléčili bez dalších antibiotik, nechtěla jsem to ani já ani doktorka, i když u stěru byla i citlivost. Ovšem zas jen na úroveň vodové rýmy a nočního kašle. Tak jsem hledala na internetu a našla jsem, že Strept. by se měl přeléčit antibiotiky a vhodné je následně naočkovat, že to bývá účinné. Tak jsem se domluvila s dr. a i když zrovna malý nic akutního neměl, nasadila nám antibiotika dle citlivosti. Po nich mu vzala kontrolní stěr a protože tam ještě bylo něco jiného, prý ale celkem neškodného, očkování nám zatím nenapsala a dala nám kapky do nosu Pamycon, protože u té druhé potvůrky byla citl. na framycoin. Dnes jsme byli na dalším kontr. stěru, až když ten bude v pořádku, napíše nám vakcínu. A teď tu čtu tohle. Mám chuť doktorce říct, že jsem si to rozmyslela, ale jistá si nejsem. Na její obranu musím říct, že celé očkování byl můj výmysl, ona to zatím jakoby oddaluje s tím, že očkovat můžeme, až bude malý úplně zdravý a minule se právě zmínila i o nějakých než. účincích, že by se mohly objevit, pokud to uspěcháme. Na to řekla sestra, že u pacientů, které u nich v ordinaci Prevenar dostali, se nic nevyskytlo. Co mám dělat??

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.