Ono to u léků na ŠŽ není tak jednoduché. Zatímco hormony - tj. tyroxin (Euthyrox apod.) jsou neškodné, tak u tyreostatik je to horší. Občas se stane, že tou látkiou tlumící ŠŽ je poškozena i ŠŽ kojeného dítěte. Není to úplně běžné, ale který doktor by si to chtěl vzít na triko, že. Ale samozřejmě to doktorka mohla a měla vysvětlit. Tím, že jen něco přikázala, nedosáhla zjevně ničeho - a autorka se musí rozhodovat v mantinelech "kojení za každou cenu - malé riziko poškození vlastního dítěte". A tenhle případ měla MUDr. nepochybně na mysli, když mluvila o kojeném dítěti hypertyreozní matky, které samo skončilo na endokrinologii.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.