| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zkušenost z benzínky

Souhlasím s Vámi – určitě krást se nemá, a taky nemá být člověk tak hloupý, že se okrást dá. A když už, tak se má alespoň bránit. Nebo aspoň se o to pokusit.

Tento článek NENÍ STÍŽNOST, je jen UPOZORNĚNÍ pro nás, které žijeme v iluzi, že když nás neokradou v obchodě, na ulici (myslím tím peníze, mobil, kabelka apod.), nevykradou byt, neukradnou auto, tak snad už není moc jiných možností, jak se to dá udělat (nemluvím o různých úvěrových podvodech apod.). Tak prostě má zkušenost, po všech probraných variantách mého pochybení, mi říká, že holt může se to stát i jinak. (A Vaše zkušenosti s taxíkem dokazují, že možností, jak být okraden, ošizen či podveden je opravdu nekonečně.) Jak psala Xantipa – BUĎME OBEZŘETNÍ.

Jak jsem uvedla na konci článku, NESTĚŽUJI SI tu na danou čerpací stanici, firmu a ani na daného Pána. Na koho jsem naštvaná, tak JEDINĚ NA SEBE. Na sebe protože jsem „to“ nedokázala řešit. Jsem naštvaná na svoji naivitu a slušnost, ve které jsem předpokládala, že chyba je na mojí straně. A myslím, že hodně lidí, nejdříve zkoumá sama sebe a hledá chybu u sebe. Obdivuji ty z Vás, kterou jsou „ženy činu“ a zvládly by danou situaci řešit daleko lépe a účinněji než já (kamery mne vůbec nenapadly a přiznám se, že ty by mi dodaly odvahu, ale bohužel, a vypuštění nádrže – tak to se přiznám je za hranicí mého technického vnímání, o to více Vás obdivuji).


Jen pro upřesnění.

Během tankování jsem byla vevnitř u pokladny a čekala jsem na zaplacení. Samozřejmě jsem auto zamkla a klíče měla sebou, taky jsem nakukovala přes okno, co se venku děje. U dvou pokladen byla celkem fronta. Stojany jsou tam minimálně tři po dvojicích, tzn. alespoň šest. Stála jsem u čísla jedna (mám to i na účtence, takže pochybnosti o tom, že jsem spletla stojany nemám). Stojan č. 1 je úplně vlevo (tedy vpravo z pohledu zevnitř budovy) a zevnitř benzínky jsem viděla své auto jen po nádrž, tzn. neviděla jsem ani zadní část auta, ani zadní kolo či „za“ stojan. Viděla jsem otevřený kryt nádrže (máme octavku, takže odklopená dvířka nádrže), hadice nebyla zasunutá v nádrži, a přitom Pán myl okna, kde byla hadice nevím, toho jsem si nevšimla. Zpětně si říkám, že většinou, když dotankuji, vytáhnu hadici, uložím ji do stojanu, zavřu víčko, zaklapnu dvířka nádrže, a pak případně domývám okna. Z toho zpětně usuzuji, že ta možnost načerpat pár litrů do kanystru postaveného za zadní částí stojanu či auta není nereálná.

Tato benzínka má ještě specifikum, a to to, že za budovou není parkoviště, vyjedete hned na dvouproudou cestu, pak následuje hned kruhový objezd. Takže možností na zastavení a kontrolu „své chyby“ není moc prostor. I když možná jsem to mohla na kruháči otočit a znovu přijet na benzínku. Ale určitě jsem se mohla vrátit i zpoza toho rohu. To je opravdu chyba, že jsem to neudělala.

Jo, mohla jsem být i bez auta, tak nakonec to dopadlo relativně dobře. Taky jsem neměla nehodu, domů jsem přijela večer v pořádku, děti byly spokojené, zdravé, bez úrazů, navečeřené. Tatínek v klidu a pohodě. Co víc si přát :-).

Děkuji za Vaše názory v diskuzi. Hezké dny všem.

Lenys

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.