| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak připravit dítě na gynekologické vyšetření

Jestli vysetreni probiha tak ohleduplne, jak autor clanku popisuje, tak neni opravdu ceho se bat. Ale je takovy pristup gynekologu pravidlem?

Moje zkusenost je dost jina, pravda je z 80-tych let, tak se snad uz dost zmenilo. Poprve jsem sla ke gynekologovi v 18, takze jsem myslim jeste byla "dospivajici divka" (viz zacatek clanku). Jeste jsem nemela styk, ale aniz se kdokoliv na cokoliv zeptal, tak pak doktor me vysetroval prstem a sondou. Bolelo to jak blazen. Ne ze bych z toho mela nejake dlouhodobe trauma, ale byl to pekny idiot. Shodou okolnosti ma druha navsteva gynekologicke ordinace (v jinem miste) taky neprobehla dobre. Sla jsem se tam poradit ohledne bolestive menstruace pote, co jsem v dusledku techto obtizi omdlela na ulici. Pani doktorka i sestra se obe chovaly velice pohrdave, stylem "TEDA ja vam neco napisu, kdy TEDA rikate, ze vas to tak boli". Cela akce byla naprosto nekonstruktivni a ja se pak dal cpala sedolorem, spasmoveralginem apod.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.