| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pro dceru mohu nyní udělat více

adelaide já tomu rozumím, prostě ten HPV je kolem vagíny, na stydkých pyscích, na rukou, na podbřišku muže, chápu to. Já jsem jenom reagovala na to, že kondom nechrání proti nákaze. Samozřejmě chrání, viry se nepřenesou z penisu do vagíny, viry kondomem neprostupujou. Ale není to jediná cesta přenosu viru.
Pokud bude mít muž nasazený prezervativ a přitom ženu orálně uspokojovat, tak se ten virus samozřejmě ústy přenese, to mu bude latex na pyji plat prtný:-)) Je to tak správně?

Asi ideálním řešením by bylo, kdybychom se celí obalili neprostupně igelitem a dotýkali se navzájem jenom přes něj, to by byla dostatečná ochrana, ne?:-)

Já jenom nemám ráda, když se kondom bere jako něco, co je na nic. Riziko snižuje, snižuje riziko dalších pohlavních nemocí a ráda bych se dožila toho, kdyby bylo trochu běžnější ho používat, zvlášť v bujarém mládí a né polykat hormo antiko, naočkovat se proti HPV (dvěma nebo čtyřmi typy - podle vakcíny, z těch stovek HP virů co existujou) a mít pocit že jsem za vodou.Rv

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.