| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak připravit dítě na gynekologické vyšetření

Ahoj,
asi Ti bude připadat má prosba divná, ale ráda bych Tě poprosila, pokud Ti to nevadí, abys mi popsala vývoj Tvého zdravotního stavu do stadia, kdy Ti lékaři diagnostikovali kachexii a marasmus. V lékařském slovníku jsem si našla, co tyto diagnózy znamenají, ale je to tam dost povrchně vysvětlené, navíc jsem nepochopila rozdíl těchto diagnóz, připadají mi stejné. Můžeš mi to poslat na mail albi.vs@seznam.cz nebo napsat nějaký odkaz, kde své vážné zdravotní potíže popisuješ? Díky moc.

Asi bych Ti měla vysvětlit, proč mě to zajímá. Určitě sis všimla, že tady na Rodině přináším informace a vyzdvihuji možnosti homeopatie. Ne, nemusíš se bát, nebudu Tě přesvědčovat, že i Tobě dokáže pomoci. Jen bych se ráda zeptala zkušených homeopatů, popřípadě našla v homeopatických knihách, jestli také pacientům, kteří jsou tak vážně nemocní jako Ty, dává homeopatie alespoň v něčem naději. Vzhledem k tomu, že bych ráda v budoucnosti homeopatii studovala, zajímá mě to také z tohoto důvodu. Díky moc za pochopení a ochotu svěřit se úplně cizímu člověku. Samozřejmě pochopím, pokud mé prosbě nevyhovíš.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.