| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pro dceru mohu nyní udělat více

Jediné zač děkuji je informace, že přínos preventivních prohlídek (cytologie) pro eliminace rak. děložního čípku je prakticky nulový. Také jsem už zaslechla, že tato rakovina je problematická v tom, že se téměř bezpříznaková a přichází se na ni často až v pokročilejší a pro léčbu prozním stadiu.

A teď otázky, naposledy jsem byla na cytologii na podzim. Nárok mám zase za rok. Můj lékař mi říkal, že tam mám nějaké změny, ale že je to v pořádku. Co mám teď dělat ? Předpokládat, že to nabral špatně, že "jeho" změny mohou svědčit o něčem závažnějším, co se neodhalilo a jít znovu k němu ? Můj doktor mi určitě zdarma další cytologii neudělá. Budu si ji muset zaplatit a ještě mě bude považovat za hypochondra, co mu nevěří a nechal se někde něčím zblbnout. Vím to zcela jistě. Určitě neřekne, to jste zodpovědná, tak to radši ještě jednou nabereme, byť si budu ochotná to zaplatit.
Ale co by člověk neudělal, aby nebyl mezi těmi 400 ženami ročně.
Já k svému doktorovi ale asi fakt nepůjdu. Nemám nervy na to, jak by se na mě díval.
Tož taky tak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.