| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak připravit dítě na gynekologické vyšetření

Po přečtení všech příspěvků jsem se rozhodla také reagovat. Je mi 21 a k prvnímu lékaři jsem šla, protože se musely potvrdit nějaké testy...bylo mi 16 a byl to kolega od mamky z práce (je zdravotní sestra v PL). Vyšetření nebyla žádná hrůza, ale to, že to byl chlap mi dost vadilo. Puritánství se u nás nepěstovalo, přesto, když jsem si měla vybrat svého gynekologa, zvolila jsem mladou paní doktorku (soukromá). Je skvělá, vyšetření je rychlé, je citlivá. Když jsem chtěla antikoncepci, poslala mě na jedno vyš. do nemocnice, byl tam známý doktor, byl dobrý, ale to, že jsem šla přes celou ordinaci bez kalhotek, byly tam dvě sestry a zadek jsem měla otočený ke dveřím a bála se, že každou chvíli někdo otevře dveře...no hnus..zlatá paní doktorka a její příjemná ordinace..uff...a jestli žena nebo muž? jednoznačně žena, protože jí víc důvěřuji..ale i je jasné, že vše záleží na člověku jako takovém..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.