| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak připravit dítě na gynekologické vyšetření

V deseti letech se mně jeden chlap pokusil znásilnit. Naštěstí jsem mu utekla. Doma jsem to samozřejmě řekla rodičům a večer následoval velice ponižující výslech od dvou policistů. Nikdy jsem nezažila nic tak ponižujícího.
Pozdě v noci mi řekli, že pojedeme k doktorovi. Nikdo mi neřekl k jakému a proč ... a já si tehdy pod pojmem "doktor" uměla představit jen naši obvoďačku. Nebála jsem se. Chápala jsem, že když jedeme k "doktorovi" tak pozdě, tak tam nebude naše doktorka, ale někdo jiný. Jela jsem v autě s těmi dvěma policisty a otcem - maminka musela zůstat doma s mladšími sourozenci.
Sestra v nemocnici byla velice nepříjemná, bez jediného slova mě prudce chytla za ruku a odvlekla do ordinace. Řekla mi, ať se svlíknu. Začala jsem tak, jak jsem byla zvyklá od obvoďačky - horní polovinou těla - kalhoty jsem nikdy sundávat nemusela. Sestra na mě začala hystericky křičet, že jsem blbá a nechápavá kráva, když si u gynekologa sundávám svetr místo kalhot. Tak jsem se začala svlíkat celá, protože jsem opravdu nevěděla, co se po mě chce. Sestra měla asi pocit, že mi to trvá moc dlouho, tak mi strhla kalhotky (stejně jako ten úchyl odpoledne v lese) a ve svetru mě dovlekla ke gynekologickému křeslu. Opět jsem nevěděla,jak na to vylézt ... opět jsem si vyslechla pár nadávek od sestry. Pak přišel doktor-muž. Doposud jsem vůbec netušila, co se bude dít, o co jde ... jen jsem se hrozně styděla, jak jsem tam ležela s roztaženými nohy před cizím chlapem - stejně jeko odpoledne v lese, když se mě jiný cizí chlap pokoušel znásilnit. Vyšetření naštěstí proběhlo rychle - doktor pouze konstatoval, že hymen nebyl porušen a dál se nestaral.
Jen v kalhotkách mě sestra vyšoupla z ordinace - ať si mě obleče tatínek na chodbě (před těmi dvěma policisty).

Mohu vám říct, že jednání těch policistů a průběh gyn. vyšetření pro mě bylo MNOHEM více nepříjemnější a stresující než celý pokus o znásilnění, kvůli kterému jsem musela tohle všechno podstoupit.
A byla jsem rozhodnutá, že pokud zažiji pokus o znásilnění ještě jednou, tak to na policii neohlásím, abych nemusela znovu podstupovat ten hrozný výslech a gyn. prohlídku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.