| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kdy, jak a proč vlastně odstavit?

Myslim, ze je dobre okolo roku ditete stanovit pravidla, a to kojit v urciutou dobu. Ja to tak udelala u prvnich dvou deti. Nejstarsiho jsem kojila rok adevet mesicu, a to rano, odpol a pred spanim.... odstavit jsem musela, protoye jsem dostala osklivy zanet a dostala jsem leky, ktere nesli s kojenim dohromady, vzal to dobre nechal si to vysvetli, ze maminka je nemocna a ze mlicko po medicince je zkazene... u prostredni jsem kojila roka ctvrt, vicemene se sama odstavila a nedozadovala se vice ... a nejmladsi ten byl vytrvaly do dvou let. a to jsem asi v roce a devet mesicu byla tri dny pric a pak se na me po navratu vrhnul jak vasnivy milenec;]]
no a pred druhym rokem se prestal tak casto dozadovat a tak jsem vyuzila situace a ke druhym narozkam jsme odstavili.... takova iniciace... sice mu to po tydnu doslo, ze neco chybi, ale uz jsem se nedala... nahradili jsme to mazlenim, ze si hraje na miminko v brisku a vleze me pod triko kde se tuli.... ale me to mozna mrzelo vice, ale traba bude jeste nejake priste a kdyz ne,\tak vim, ze jsem se snazila jim dat to nejlepsi....
rozhodne jsem se nebala kojit kdekoliv..., ale protoze byli hlavne kluci vetsi, tak na me koukali dost divne... myslim, ze se nejedna o nic necudneho,kdyz se koji a nemusim se u toho cela sliknout. Nosila jsem maleho hodne v babyvaku a naucila jsem se ho kojit i v nem a i v satku,... bylo to pohodlne... a nektere pani z rad babicek se nestacili divit a zavideli nam to.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.