| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsme se omylem ocitli v hotelu místo v nemocnici

S Bulovkou mám momentálně úplně čerstvou zkušenost a s klidným svědomím můžu prohlásit, že tam už mě nikdy nikdo nedostane. Leželi jsme se synem na infekčním a tak příšerný přístup k matce a dítěti jsem nikde ještě nezažila. A to jsem sama zdravotní sestra!!! Přijeli jsme tam akutně v noci, syn zvracel, měl průjem a bolesti bříška a už na příjmu nás s manželem "odboural" pan doktor, který se mého tříletého syna ptal, jestli má v tom břiše křeče, nebo jestli ho bolí celkově. Nevím, jak jsou na tom ostatní děti, ale můj syn opravdu neví, co jsou to křeče!Následně nás dovedli na oddělení, kde mi bylo řečeno, že matky mohou být u dítěte 24 hodin vkuse pouze na židli u postele, bez nároku na jídlo, či postel, nebo že mě s ním přijmou jako doprovod, dostanu najíst, ale postel pro mě bude v jiné budově a se synem budu moci být pouze do půlnoci (a to ještě díky benevolenci sestřiček!!)No hrůza, navíc tam neteče teplá voda. "Prý mají špatné trubky a musí se ta voda nechat odtéct. Ráno, když se mi přes noc syn 2x pokakal do postele (už jsme to nestihli na nočník), tak jsem ho vzala do koupelny, kde jsme nechávali odtéct vodu skoro půl hodiny, než začala téct vůbec vlažná. Nehledě na to, že na infekčním odd., kde by alespoň podle mého mělo být téměř sterilní prostředí měli jen vanu, ve které o den dřív našla jiná maminka naložené nočníky v dezinfekci!!!Sestry mi přišly celkově takové zmatené, jedna velice nepříjemná a evidentně jí maminky silně obtěžovaly, ale zase mě mile překvapila noční sestřička, která měla pochopení a asi jako jediná pochopila, že i matky jsou jenom lidi...Jsem jen strašně ráda, že v takovéhle nemocnici nepracuji a doufám, že už nikdy nebude muset mít nikdo z mé rodiny s FN Bulovkou nic společného...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.