| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kdy, jak a proč vlastně odstavit?

Oceanská vlnko, utni to kojení!!!!!! Nebo se úplně zruinuješ. A dcera tě potřebuje zdravou a šťastnou. To je pro ni v tomhle věku (i v dalším) to nejdůležitější. Odkojila si nejdůležitější období, teď už je to jen bonus na víc. Já musela taky odstavit na důraznou radu lékaře (a pediatr mi to schválil) už v 9. měsící, protože jsem měla špatný krevní obraz, padaly mi zhusta vlasy, dokonce se mi udělala seboroická dermatitida v hlavě - svědivý hnus. Jedla jsem jak nezavřená, pila litry denně a cítila se úplně vyšťavená. Po odstavení to všechno zmizelo. Syn je úplně fit, teď je mu přesně rok.
Neboj se toho, prostě už jí nedej. Pokud je takhle závislá, nepomůže totiž ani postupné omezování frekvence, jen radikální řez(u mě to třeba odešlo úplně dostracena, protože byl malý na vytvoření závislosti, ta se vytváří až od jednoho roku věku), . Musíš ovšem odstříkávat tak, aby tě prsa nebolela a nedostala jsi zánět. Mléko tak postupně zmizí. (Jinak na horkost v prsou, když hrozí zatvrdliny je bezvadný tvaroh na kapesník a do podprsenky. Vytahne horko.) Neboj se odstavení, malá potřebuje už i normálně jíst - chybí jí živiny, proto tě takhle vycucává. Zachraň se pro ni :-)) Držím palec.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.