| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Matka negativní, otec pozitivní

Paní Lenko,vůbec nešíříte paniku,ale je to po dlouhé době článek,který má svou podstatu.Já jsem AB negativní a manžel je B pozitivní.V prvním těhotenství jsem dostala první dávku ANTI D v 25.týdnu těhu a byl mi vystaven průkaz.Po porodu dcery druhý den přišla sestřička,že je dítě pozitivní po tatínkovi a já dostanu injekci.I když můj průkaz měli u sebe ani se nenamáhali zapsat datum porodu a kolik,že mi píchli jednotek jestli 250 nebo 500,prostě žádný záznam,samozřejmě mě také nikdo neupozornil na kontrolu po 6 měsících po porodu.Moje vina,mám líp číst,že?Protože v tomto očkovacím průkaze je napsáno:Za 6 měsíců po porodu se dostavte na transfúzní stanici ke kontrolnímu vyšetření protilátek v krvi.Proč na to neupozorní gynekolog při kontrole po šestinedělí?Mé druhé těhotenství nedopadlo bohužel dobře a skončilo potratem,nevím na závěr zatím čekáme je to docela nedávno,ale může to být i protilátkama.Asi 4 hodiny po potratu jsem byla naočkována sestřičkou ANTI D, okamžitě proveden záznam do očkovacího průkazu 250 jednotek a poučena o kontrolní vyšetření protilátek za 6 měsíců,byla jsem nyní naštěstí v jiné porodnici,kde je kvalitní péče.Takže si to ohlídám.Překvapení trošku bylo,když jsem byla asi 14 dní po potratu u svého gynekologa a ptala se,jestli se provádí za 6 měsíců ta kontrola protilátek.Nejdříve řekl,že není třeba,ale pak se podrbal ve vlasech a řekl,že je to podle toho kolik jednotek píchli jestli 250 nebo 500,takže za půl roku můžu přijít na vyšetření na protilátky rovnou k němu.Opravdu je to tak,že co si dnes neohlídáte tak to nedostanete.A ještě něco moje sestra také negativní,manžel pozitivní,první dítě pozitivní,po porodu žádná injekce,kdo to má vědět ,že?Druhé těhu potrat,žádná injekce,třetí těhu potrat a konečně injekce!!!Čtvrté těhu krásný kluk,ale ty 2 potraty byly zbytečné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.