| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí s čerty

A to dokonce v porodnici, kam jsem kolem 22 hod přijela s tím, že mě celý den trošku pobolívá břicho a intervaly jsou pravidelné cca po 8 min.

Na příjmu mě vyšetřili, dostala jsem sprdunk, že panikařím, že se ještě neotvírám, ale když zjistili, že nemáme auto a přijela jsen sanitou, tak si mě tam milostivě nechali.

Když jsem vylezla ze sprchy, nebyla široko daleko ani noha. Byla jsem na příjmu, na hekárně, na porodním sále, a nenarazila jsem na živou duši. Byla jsem unavená a po "milém" přivítání jsem si ani netroufla lehnout do některé postele na hekárně.

První člověk (netuším jestli to byla DR, PA nebo sestra) se objevil ve 23:45 (vím to přesně, protože jsem celou dobu sledovala hodiny). Přidělili mi jednu postel a řekli, že mám zazvonit, kdybych měla pocit jako na velkou. Žádné vyšetření, monitor nebo cokoliv se tentokrát nekonalo.

Přesně v 0:15 jsem měla po porodě, vč. placenty. Tu půlhodinu mezi tím si přesně nepamatuju, ale když jsem to měla za sebou opět jsem se koukla na hodiny, protože jsem chtěla vědět, kdy se mi miminko narodilo.

Závěr, jestli jsem měla překotný porod nebo ne, to mi tenkrát neřekli, ale kdyby se personál zpozdil jen o cca 15 min. tak jsem asi taky chytala dítě sama, opřená někde o stěnu.

Jinak se nikdo neděste, zážitek je 16 let starý. Dneska už to snad funguje lépe.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.