| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kdy, jak a proč vlastně odstavit?

Ahoj, u nás to bylo podobné - tříhodinový interval v roce a půl. Jako novorozenec pila každou hodinu a půl..
Důležité je, aby jsi si ty pevně uvědomila, že už opravdu tolik mléka nepotřebuje. Zní to asi divně, ale je to tak. Dokud jsem si myslela, že to tak možná opravdu potřebuje, nešlo to.
Pak jsem zavedla pravidla - mléko až po "opravdickém" jídle a pití, místo ranního kojení vycházka. Jakmile se začala dožadovat, vyrazili jsme ven. A vzhledem k tomu, že už si nevzpomněla, nebyla to opravdická fyzická potřeba živin. Důležité je, aby pořádně jedla a pila a nenudila se. Lucka např. vypije 2x tolik, co kojím jen 1-2x denně. Ven chodíme 2x denně. Není to snadné, ale jde to, aniž bys jí uškodila. Přišlo mi to pracnější, než jí prostě dát prso:-). Tak hodně štěstí. L.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.