| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí s čerty

Ahoj Sylvie,
strašně moooc děkuji za tvoje zkušenosti a rady. Taky sis užila :-( A kombinaci křížových a "normálních" bolestí...smekám kloubouk. Já jsem po to svém porodu už asi strašpytel. Přitom jsem se na porod děsně těšila (no asi jako každá prvorodička :-) ).
Že ty křížáky jsou kvůli posazení hlavičky uvnitř jsem taky někde četla,ale taky jsem slyšela,že prostě při porodu té dané rodičky více "pracují" záda než břicho.
Jo a o chození při křížových mi povídej, nebyla jsem schopna stoupnout z postele natož chodit. A poloha?Jen na zádech. Byla jsem trdlo,měla jsem zkusit třeba lehnout na bok,ale prostě to nějak nešlo. Byla jsem jak přitlučená hřebíkama. Ke konci 1.doby porodní mi dali ten dvojitý spojený míč,ať si sednu uprostřed- no katastrofa, nešlo to. Tak dali obyčejný jeden míč,to taky nešlo. Jediné co jsem dokázala,tak se zavěsit kolem krku manžela,který mi dělal -jak dnes důvěrně říká- "věšák". Chudák nesl tu moji celou váhu a já nějak nereagovala,že mi sděluje, že mě už neutáhne.
Taky si někdy říkám, že mě lékaři nechali s odteklou plodovkou celých 24 hodin. Vždyt se všude říká, že je riziko zavlečení infekce a pak tohle. No prostě raději nevzpomínat.
Doufám,že příště budou ty "břišní" bolesti, jak tomu bylo i u tebe. Ale asi si nevyberu.
No a zkusím aplikovat tvoji radu, tlačit na ono místo rukou, pokud to bude jen možné.
Katka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.